O nás

Každá správná maminka se snaží dát svému děťátku od začátku jen to nejlepší. Touto inspirací se řídíme při výrobě našich produktů BOCHKO, které vznikají ve spolupráci s odborníky renomované bulharské kosmetické laboratoře s více než 50letou historií.

Základem produktů BOCHKO jsou hypoalergenní a přírodní suroviny bez použití parabenů (konzervačních látek).

BOCHKO produkty zajišťují jemnou a účinnou péči v každém období růstu dítěte.

Kojenecká a dětská kosmetika BOCHKO má více jak 20letou historii. Složení jejích produktů je na bázi přírodních olejů, bylinných extraktů a hypoalergenních ingrediencí. Tyto produkty jsou výsledkem běžných spotřebitelských výzkumů a jsou laboratorně  a dermatologicky testovány a certifikovány ISO 9001 a GMP.

Všechny produkty jsou bez konzervačních látek (parabenů), alkoholu a alergenů. Jejich vůně je jemná a příjemná.

O firmě Lavena:

  • Jeden z největších výrobců na světě 100% čistého a 100% přírodního levandulového oleje.
  • Více než 50 let zkušeností s přírodními surovinami.
  • Vlastní high-tech laboratorní centrum.
  • Výzkum a vývoj na vysoké profesionální úrovni.
  • Kosmetické přípravky založené na vlastních receptech.

Naše mise:

BOCHKO je bulharská značka kojenecké a dětské kosmetiky, která je na trhu již více než 20 let. Během všech těchto let jsme neustále rozšiřovali naši produktovou řadu, aby se vztahovala na všechny fáze růstu dítěte. Vytvořili jsme více jak 30 produktů, na základě 45 let zkušeností v nejslavnější laboratoři specializující se na výzkum, vývoj a vytváření kosmetických produktů v Bulharsku. Řada odborníků a vědců se věnovala rozvoji a zlepšování nových výrobků, prací v laboratoři, studovali a analyzovali potřeby dětí, a proto můžeme nabídnout náležitou péči v každém období růstu dítěte. Jak pevně věříme, každý výrobek by měl být testován nejen klinicky : BOCHKO spolupracuje s externími odborníky a rodiči, a tak můžeme zajistit, že každá inovace splňuje specifické potřeby dětí. Naším posláním je umožnit Vám dávat  to nejlepší pro vaše děti. BOCHKO – Rosteme společně.

 

Victoria Velvet